Srpen 2013

CM Denny

26. srpna 2013 v 11:01 | Petra |  fotky
Chtěla bych vám představit své další CMko, na kterém jsem si poprvé vyzkoušela modelovat hřívu a ocas, na moje "umění" to dopadlo myslím si celkem dobře, ovšem ostatní CMkaři by se asi chytali za hlavu :D je to samozřejmě stablík, na moldu který nemám moc ráda, trochu jsem mu upravila nožky (málokdo by si toho všiml) měl vypadat, jakože dělá nějaku drezurní pózu, ale jak říkám moc mi to nešlo :D a kdyby ste se divili, co to má na jednom boku, tak to udělal lak :/ netuším čím to je a promíchala jsem ho dobře.

Každopádně se mrkněte >ZDE< na Dennyho


zpátky ke koníkům :)

23. srpna 2013 v 16:00 | Petra |  Novinky u mě
Kde sem? co je se mnou? Já vám to řeknu, ve středu jsem se poprvé za dlouhatánské dva roky zavítala ke koním, ano minulé prázdniny jsem byla dvakrát na koních, ale já to myslím jinak. Asi před dvěma týdny jsem na internetu našla inzerát, nabídka docházení ke koním v Praze, tak jsem odpověděla, a až ve středu jsem se tam s tátou vypravila, nebudu tu vypisovat všechno co jsem tam dělala, jednoduše jsme obstarali koně, prostě, budu tam chodit, včera jsem tam byla znovu a zase jsem si to parádně užila a co je na tom nejlepší? Mají tam 4 koníky (2 hafloši, jeden arab/hafling a jeden Welsh part bred/hafling) , je to soukromník, chodí tam pár holek, jak jsem pochopila. Holčina se kterou jsem tm ty dva dny byla je naprosto v pohodě, všechno mi ukázala a vysvětlila, můžu tam chodit jak chci, prostě, tohle je přesně to, co sem vždycky chtěla, já jsem nikdy netoužila po nějakém parkuru, nebo dostizích, jako většina holek od koní, chtěla jsem jen mít pěkný vztah s nějakým koněm a naučit se všechno kolem nich, abych si někdy mohla pořídit vlastního koně a tohle prostě žádný narvaný jezdecký klub nenabízí :) tak doufám, že se mi konečně část z toho začne plnit, někdy vám sem dám fotky koníků, ale zatím žádné nemám :) tak užívejte prázdnin :)

ALS 2013

15. srpna 2013 v 15:07 | Petra |  fotky
Píšu až teď, protože jsem hned druhý den po ALS odjela na chatu. Jaké to bylo? jedním slovem skvělé, jediné co mě trochu mrzelo, bylo to, že sem moc s nikým nepokecala, čekala jsem, že si sednu ke stolu s někým koho znám, ale už nebylo místo, no ale co, pořád tam se mnou byla moje praštěná máma, se kterou se jeden nikdy nenudí, padaly tam návrhy typu "řekni kterej koník se ti líbí a já ho šoupnu do tašky" :D nebojte ona to nemyslela vážně, ona skoro nikdy nic nemyslí vážně :D no ale což, asi třičtvrtě výstavy jsem jen čekala, protože já sebou na LS nevozím žádná OF, páč si myslím, že by to bylo zbytečné :) ale pak začala ta pravá sranda, nejdrřív šla má CM SM, tam sem nezabodovala ani s jedním, pak šla moje SM MW Petite a vysoutěžila si 3 místo :) potom CM SCH Ginger - zajímavá historka :D já stojím u ringu, hodnotí se, a když se porotci dostali k třetímu místu, tak už sem vzdala naděje, Ginger moc lidí neoslovila, a co nevidím? Ona má první místo :O to bylo opravdu nečekané. Dále mi soutěžila SM klisna Flicka, v Arabských postrojích- a měla krásné 3 místo :) potom přišlo Anglické ježdění, naše Brituš (SN Dancing Princess) a měla 1 místo a v druhém kole 2 místo :) Scénky SCH, moje scénka "Jerryho stáj" měla 4 místo :) a nakonec zlatý hřeb, má SM scénka "Ranch Solemio" měla první místo, v dalším kole zase první, takže jsem se dostala do úplného finále a víte co? Vyhrála, má scénka byla All Round Winner :) nemohla jsem tomu uvěřit, ale co, prohlédněte si raději fotky :)

Najdete je >ZDE<


Omlouvám se ;)

3. srpna 2013 v 10:49 | Petra |  Novinky u mě
Já vím, tenhle týden jsem byla doma, ale neměla jsem čas, vyrábím a dodělávám věci na ALS takže prostě nemám na nic čas :) teď v Pondělí odjíždím na vandr :) hrozně moc se těším protože letos s námi jede kromě tety a bratranců ještě má nej kámoška se ségrou a mámou, určitě to bude moc super, budeme spát pod převisem a přes den chodit na výlety :) a pro mě důležiá informace, někde je tam hucul ranch, takže se možná půjdeme projet (doufám, vždycky jsem se chtěla s kámoškou projet a hlavně už jsem zase rok neseděla na koni :/) takže já se moc těším :) pak budeme na chatě a mezitím je ALS na kterou tedy (Snad) dorazím ;) a pak budu zase na chatě a kam jedete vy? :)

fotka z večera na minulém vandru, táborák pěkně pod hvězdami :)