Červen 2013

Omluva :(

30. června 2013 v 18:58 | Petra |  Novinky u mě
Omlouvám se všem za mojí neaktivitu :/ finišovali jsme ve škole a organizovali různé blbosti, taky jsem pletla náramky pro kamarády na rozloučenou atd. prostě jsem nestíhala.
Vysvědčení jsem měla (na mě) pěkné 7 dvojek 7 jedniček, takže prospěla s vyznamenáním, to už se asi nikdy nestane :D Zbavit se školy a všech těch lidí co je nemusím, nebylo moc těžké, horší bylo rozloučit se s kamarádkami a kamarády :/ ale s těmi jsem si ještě užila rozlučku, na které sme nakonec byli jen my (tím my myslím okruh mých přátel) ale užili jsme si to nakonec asi víc, než kdyby šli všichni :)
Musím se pochlubit, že nás s kamarádkou vyhlásili jako nejlepší umělkyně roku ve škole ;D za naše výtvory na zdech na chodbě :) mimochodem chcete něco z toho vidět?
Jinak přeji všem nádherné prázdniny :)
Foto moje! takhle přesvícené je schválně ;)

Nové účesy

8. června 2013 v 18:59 | Petra |  fotky
Naše SM jezdkyně Stevie a Carol, změnily účes, protože už měly dost Jamesova posmívání, že s vlasama pod helmou vypadají jako kluci. Tak nedávno holky nakráčely do stáje v novém :) Dneska jsem vám je vyfotila, před ježděním ;)
Pravdou je, že jsem si myslela já že vypadají trochu jako kluci :D a tak sem vzala fimo a bylo to :)
tady máte výsledek:

Carol

Stevie

Snad se líbilo :)

Vážně nevím :(

2. června 2013 v 17:14 | Petra |  Novinky u mě
Zrovna jsem se dozvěděla, že CLS se nekoná :( neumíte si představit jak neuvěřitelněmě to mrzí, posledních několik týdnů na tom tvrdě pracuji, tenhle víkend si říkám, jak to celkem dobře stíhám a najednou tohle :( Já Lin chápu, že to prostě nejde, taky nejsem v žádném případě naštvaná, jen strašně zklamaná, zrovna jsem téměř dodělala scénku se kterou jsem se opravdu patlala dlouho, dodělávala jsem věci do obchůdku. Spoléhala jsem na to, že si něco vydělám na prázdniny a tak vůbec, prostě jednoduše jsem se hrozně těšila a najednou nemám vůbec na nic chuť...