Září 2012

A-Z Challenge-B

29. září 2012 v 13:07 | Petra |  Novinky u mě
B jako Bramborový salát
Bramborový salát - bez něho by snad Vánoce nebyli :D né samozřejmě že byli ale né takové . Nejvíce se těším na volno a na to že bude pohoda a všichni spolu , v druhé řadě je potom salát :D Miluju ho :D Babička s dědou nám ho vždycky udělají spoustu a ten jejich je prostě nenahraditelný chápu žě každý má "ten svůj" recept a jiný už mu tolik nechutná a pro mě je to prvě ten od prarodičů :) Vánoce bez salátu ? Bože jenom to ne :DDD Prostě bramborový salát je jeno z mých nejoblíbenějších jídel :)
zdroj: google

A-Z Challenge-A

21. září 2012 v 18:41 | Petra |  Novinky u mě
tak jsem se taky zapojila do A-Z Challenge od Naervon :) ale nebudu psát každý den , spíše obden , možná i více - snad vám to nevadí :) prostě sem v 9 :)
A jako Alchymista
Alchymista - tak se jmenuje knížka kterou jsem přečetla minulé prázdniny . Dlouho mě brácha přemlouval k tomu abych si jí přečetla ale já četla pořád jen knížky o koních a myslela jsem si že by mě nic takového nemohlo bavit a kromě toho knížka má asi 400 stran a já věřila že to nikdy nepřečtu :D no ale neměla jsem co číst a tak jsem to zkusila . Knihu jsem dočetla asi za týden (četla jsem si jen večer) a to musela jsem se mírnit protože sem neměla žádnou jinou :D Knížka mě pohltila :) teď si myslím že je to jedna z nejlepších knížek které jsem kdy četla
o knize : existuje 5 dílů (poslední šestý díl vyjde v češtině někdy o Vánocích - už se na něj těším :)) série se jmenuje Tajemství nesmrtelného Nikolase Flamela (The secrets of the immortal Nicholas Flamel) autorem je Michael Scott
Děj (opsáno z obalu knihy) : Nikolas Flamel žije . Už staletí si vyrábí elixír života a recept na něj je ukryt v knize mága Abraháma . Flamel je strážce této knihy . Pokud by se však dostala do nesprávných rukou, mohlo by to zničit současný svět . Přesně toto plánuje Dr. John Dee a proto usiluje o zízkání starého rukopisu . Zdá se , že lidem na ničem nezáleží, a možná pak už bude pozdě . Jestliže je výklad proroctví správný pak jedině Sofie a Josh Newmanovi mohou svět zachránit.
Já k tomu jen dodávám že Sofie s Joshem jsou 15ti letá dvojčata , žijí obyčejný život teenagerů . Dokud se nestane událost která jim nadobro změní život .
je to příběh plný magie , mýtyckých bytostí , napětí a tajemna . Vřele vám tuto knížku doporučuji má opravdu poutavý příběh který vás vtáhne do děje :) to je asi vše
takhle vypadá :)

Fotky z Hracholusk 2012

4. září 2012 v 20:55 | Petra |  fotky
Takže vidím že to tu ožilo takže tady máte ty slibované fotky z Hracholusk :) doufám že se budou líbit :) určitě si všimnete že Navarra má vysoké punčochy to proto že byla poškrábaná ale myslím že jí to docela sekne , lepší než kdyby byla poškráaná :) co si myslíte vy ?
Fotky najdete ZDE

a je to tady :P

2. září 2012 v 18:43 | Petra |  Novinky z ranče
MRTVO , mrtvo , mrtvo , tak tu je :( na blog.cz mi to píše 0 návštěvníků celý týden :( no nevím jestli tenhle článek bude vůbec někdo číst , mrzí mě to protože jsem vám sem ještě ani nedala fotky z Hracholusk ani ostatní CM :( no ale chápu že si užíváte poslední chvíle prázdnin :) každopádně na ranči přibyl nováček :) je to SCH Dartmorský hřebec :) je moc krásnej , dostal jméno Jerry ,podle koníka na kterém jsem o prázdninách jela :) jeho foto pod článkem :) a co jinak ? Zítra začíná škola , těším se ? Ne :D těším se možná tak na pár lidí :) no jo ale co s tím nadělám ? čas nezastavím prostě se udu snažit přežít to :D tak se tu mějtě a pokud to někdo přečetl tak mu přeji hezký návrat do školy ;)