Listopad 2011

Zítra tu nebudu :P

30. listopadu 2011 v 18:27 | Petra |  Novinky u mě
Ahojky všichni chci vám oznámit že tu zítra nebudu protože jdeme s kámoškou k mamce do práce dělat čerta a anděla :) já jsem samozřejmě čert :P je to tam dřív protože v pondělí by tam nikdo nepřišel (to všichni pudou do ulic) a v Pátek to nejde :) no alespoň si děti užijou víc :D tak to je asi vše já vás jdu oběhnout ;)

Nebude :P

28. listopadu 2011 v 17:55 | Petra |  Novinky u mě
tohle je jen dodatek k předchozímu článku . Nedopadne to jak si myslíte , nechci předbíhat ale prostě to neskončí tak jak všichni čekáte ten příběh je totiž částečně podle pravdy . no prostě nechte se překvapit ;)

Neoblíbená holka 5 díl

27. listopadu 2011 v 18:52 | Petra |  Příběhy
hřebelcovala jsem SVOJÍ Penny nemohla jsem uvěřit tomu co se stalo . Myslela jsem si že už mi dnešek nikdo nezkazí , ale "nikdy neříkej nikdy" . "Ahoj Sofie slyšel sem o se stalo , to je vážně super" řekl Jack opřený o stěnu boxu "jo jsem příšerně šťastná snad jako nikdy" vyhrkla jsem , Jack se na mě usmál a já se zatetelila štěstím "no hmmm víš chci se tě na něco zeptat ..." začala jsem "Jacku , kdepak se mi schováváš ?" vřískala Rebeka která se vřítila do stáje , vešla do Pennina boxu a začala Jacka líbat . Slzy se mi hrnuli do očí při pohledu na ten "dokonalý" pár hodila jsem hřbílkem o zem a běžela do klubovny . Sesunula jsem se na židli u své skříňky a rozbrečela se "proč ? proč ona ? proč s ním ?" vzlykala jsem . Byl už večer a jeli jsme domů vzhledem k tomu že byl listopad byla už dávno tma takže mamka naštěstí neviděla že sem brečela . "Docela se bojím co mi řekne táta na to že sem koupila koně , no a co on taky kupuje výbavu na basket pro celí team a neptá se mě " usoudila nakonec mamka "mami já se ještě rozloučím s Penny" řekla jsem a odběhla do stájí . Podala jsem Penny mrkev "dej si holčičko užívej si života" vzdychla jsem "Sofie chtěla si mi něco říct ?" ozval se známý hlas s leknutím jsem se otočila "ty si brečela ?" zeptal se Jack přikývla jsem "proč ?" "proč ? a proč ty ztrácíš čas se mnou když by se dal využít daleko líp s Rebekou ?" vyjela jsem najednou . Jack vykulil oči "proč ti to tak vadí ?" "protože se mi hrozně líbíš Jacku !" vykřikla jsem tak že to museli slyšet po celém ranchi . vyběhla jsem ze stájí a běžela prič k autobusové zastávce . Až teď jsem si uvědomovala že sem spíš počítala s tím že řekne něco milého nebo že dokonce taky přizná zalíbení než to že bude mlčet , ale už bylo pozdě . Mamka nic neříkala protože věděla že by to nepomohlo

dopis vyzvednut :P

23. listopadu 2011 v 19:16 | Petra |  Novinky u mě
omlouvám se že nepíšu ale blížej se vánoce a tak mám na spěch - Pondělí - Odpoledka do 4 a potom shánění dárků do 6 úterý - učení , diktování bratrovi tabulky ,a nakupování dárků Středa - po škole rehabilitace a potom keramika vrátila sem se v půl 7 tak snad už chápete ;) mezi tím ještě chodím se psem . K nadpisu mamka včera chtěla abych jí pustila na mail jestli jí nepřišel e-mail od TH takže už obědnávala koníky ;) YES :D no jinak budu posílat další várku dárků pro vás :P a jinak ještě jednou moc děkuju holkám (Sam a Appě) za moc pěkné dárky :)

Fotomontáže

20. listopadu 2011 v 17:14 | Petra |  fotky
tak sem blbnula ve photo filteru (dělám to docěla čato) dávala sem BH koníky do zimní krajinky ;) no některé se docela povedli některé ne posuďte sami ;)
Apple Jack
Sato
SMkopírovat pouze se zdrojem ;) tak piště, kritizujte :D

Princ venku ;)

18. listopadu 2011 v 18:24 | Petra |  fotky
včera sem vzala Prince ven , musel mít deku když je taková zima ale ani mu to nevadilo :) jeho nová deečka je přiléhavá a nepropouští chlad ke koníkovi takže sem byla zmrzlá akorát já :D no tak mrkněte sem http://rancsolemio.rajce.idnes.cz/Princ_venku/

Vánoce 2011

17. listopadu 2011 v 14:16 | Petra |  Novinky u mě
tak především se omlouvám že nepíšu ,ale nějak prostě nemám o čem :/ když mám volno vyrábím dárky pro vás a vyřizuju obědnávky ;) no nic tak teď už k nadpisu , konečně sem se rozhodla co k vánocům takže bude to z BH tradi sato a z BH SM Saddle club set 4 koníků ;) no to je vše tyhle vánoce prostě nebude tolik dárků ,ale mě to nevadí :) už se těším až uvidím co budou rodiče a bratr říkat na věci co sem jim koupila :) to mám na vánocích nejradši vidět radost ostatních :) tak se tu mějte a užívejte si volna :)


Mlha, mráz ,tma

14. listopadu 2011 v 17:03 | Petra |  Novinky u mě
tohle počasí mě vážně nebaví :( vstanu - Tma , du do školy- mráz , du ze školy - mlha a tma :/ Koníci jsou z toho skleslí a unavení nemůžeme ani dělat tréning protože koně ani zaměstnanci jsou ospalí a tím pádem i podráždění a mi chceme zamezit jakýmkoli nehodám , budeme akorát chvilku lonžovat některé temperamentní koně . Chtěla jsem vzít Bena (hříbě Lisy) na procházku a nafotit vám ho jenomže copak můžu takové drobátko vzít v tomhle mrazu ven ? tak sem vám ho alespoň blejskla před stájí aby jste viděli jak u nás je . Jinak začínám rozesílat vánoční dárky (já vím že je to brzo ale nechci riskovat že by to k vám nedorazilo do vánoc) no tak ještě prosím Kiiki aby mi napsala svou adresu na e-mail (pokud teda chceš dárek) . Tak se tu mějte

Neoblíbená holka 4 díl

12. listopadu 2011 v 18:58 | Petra |  Příběhy
Probudila jsem se a byla jsem nadšená - přez noc sněžilo a tak dneska vyrazíme na první zimní vyjdu . "Namaluj se" řekla máma a spiklenecky na mě mrkla "mami ! jedu na koně né na módní přehlídku" rozesmála jsem se . "No jak chceš ale Jackovi by se to určitě líbilo" prohodila jakoby nic , začervenala jsem se . Že by přece něco ? ale né to je blbost , nebo snad .... "Jack se ti líbí co ?" zeptala se mamka "no vlastně trošku jo" odpověděla jsem . Myslela jsem že se propadnu , mamka mě má přečtenou. Mákla jsem po řasence a viděla jsem jak se máma zachichotala . Jeli jsme autobusem a povídali si "mami slib mi že to nikomu neřekneš" zažadonila jsem "prosím tě copak sem hloupá ?" řekla máma klidně "Mezi náma holkama Jack je fakt pěknej a hlavně je moc hodnej , takže se ti opravdu nedivím" dodala . Vyprskla jsem smíchy s Mamkou se jeden nikdy nenudí , vystupovali sme z autobusu a já byla rozesmátá až sem skoro brečela . Lili která nám otevřela se skoro lekla když mě viděla , ale pak jí došlo že se směju . Šli jsme si přichystat koně , zanedlouho jsme se sešli na dvoře já, mamka, Lusy a Lili . Vyjeli jsme já si samozřejmě vzala Penny a povídám "ona je tak suprová" vzdychla jsem si "Lili je Penny na prodej ?" zeptala se máma a já skoro nedýchala "No ano je ale já bych jí prodala jedině někomu ze stáje , proč ?" odpověděla Lili "no napadlo mě že bych ji koupila" řekla máma "táta tě zabije" vydechla jsem . Mamka se rozesmála "neboj nějak to s ním vyřeším ty se netrap ,a užívej si své nové klisny" myslela jsem že se mi to zdá měla jsem takovou radost že sem se zmohla jen na jediné , pobídla jsem Penny do trysku a letěli jsme polem a mě tekli slzy štěstí . Ani nevím jak se to odehrálo ale mamka mi říkala že jí Lili dala symbolickou cenu za kterou by ste normálně koně nepořídili ani náhodou . byla jsem nejšťastnější člověk na světě .

Namalovaný Sato

10. listopadu 2011 v 18:38 | Petra |  fotky
takže jak maluju BH tak tentokrát se mojí "obětí" stal Sato :D nádherný strakatý plnokrevník s bílou hřívou ;) asi k nám přijede na vánoce ;) teda alespoň doufám :D takže fotka je tady :) tak pište svoje názory a kritiky :D