Srpen 2011

Já tam prostě nepudu :P

31. srpna 2011 v 18:18 | Petra |  Novinky u mě
an ano rozhodla jsem se naprosto jednoznačně ! Stávkuju ,prostě nepudu do školy :D kdo se ke mě přidá ? proč tam chodit co tam ? ani tam nemaji BH XD a jsou tam lidi ..... no nevim jestli sou to vůbec lidi :D který mi nerozuměj :D ještěže existuje internet,ranče a vy ! jinak bych už vážně neměla pro co žít :D ale na druhou stranu : o víkendech volno a v září řínu i listopadu jsou svátky během týdne :) no snad to přežiju zatím se mějte a užívejte poslední den prázdnin :)

takhle to nejde !

31. srpna 2011 v 10:07 | Petra |  Novinky u mě
tohle je pro ty co si u mě něco obědnali : hele lidi takhle to nefunguje vy si u mě něco obědnáte a já to udělám co nejrychleji a ještě vám to nafotim prostě máte luxusní komfort a když dojde na posílání peněž tak se na mě vybodnete ? já si chtěla jet nakoupit kůže ale vaše peníze nepřišli takže nemám za co a nemůžu vyrábět a zbývá mi toho udělat víc než dost ! nejde mi o to ž neposíláte ale vy se mnou vůbec ale vůbec nekomunikujete na e-mailu já nevím co se děje ale vaše jednání je opravdu nefér já se kvůli vám snažím a vy na mě kašlete ! asi udělam týdení lhůtu po obědnání a pak obědnávka propadá a putuje do mého obchůdku na ALS ! už je to asi deset dní co mám vše hotovo a nic se neděje .
pro ostatní kterých se to netýká : ne,myslete si že sem nějaká hysterka ale příde mi to prostě nefér vůči mě protože to zkřížilo moje plány :(

rozbalování new koně :)

30. srpna 2011 v 16:11 | Petra |  Videa
tak je to tady noví tajný koník je tu :) je nádhernej no více ve videu ;) dostala jsem k němu 2 placky a tužku Breyer (u TH je taková akce) placky jsou Misty a Stormy a Secretariat ;) jsou krásné :) tak a teď už video :)

za chvíli :)

30. srpna 2011 v 13:19 | Petra |  Novinky u mě
takže za chvíli si pojedu pro koníka (tajného) na poštu a až se vrátím natočím rozbalování ;) už se moc těším :P

Rozvrh od Elen :)

29. srpna 2011 v 10:09 | Petra |  Novinky u mě
takže poprosila sem Elen jestli by mi neudělala rozvrh hodin (má teď na ranči takovou akcičku) chtěla sem aby byl zelenej a byla na něm Zenyatta a myslím že se jí moc povedl já jsem tedy spokojená :) moc se mi líbí jak vyřešila aby byl zelenej a bylo to hezký prostě El MOC ti děkuju :) tady je :

Záhada 8 díl

27. srpna 2011 v 19:42 | Petra |  Příběhy
šla jsem se ještě podívat na mamku ležela na své posteli a spala ,zavřela sem dveře a šla k sobě do pokoje .Svalila sem se na postel a přemýšlela kde asi je brácha potom sem zavrtěla hlavou ne ! nebudu na něj myslet dneska všem dost ublížil třeba si to uvědomí a bude zase normální ,něco v hloubi duše mi ale napovídalo že se to nestane . Najednou sem si všimla že mi na stole leží nějaký dopis .Roztrhla jsem obálku a vyndala papír bylo na něm napsáno "já i Nanci víme kde je tvůj otec" nechápavě sem prohlížela všechny možné strany obálky ale nikde nic žádná adresa (kromě té mé samozřejmě) žádný podpis, nic ! pomyslela sem si "někdo si dělá srandu" ale pořád mi to vrtalo v hlavě . Nanci ? jak by to mohla vědět ? z přemýšlení mě vytrho zvonění telefonu podívala sem se na displej a četla si zprávu v které bylo : nechceš jít zítra do kina ? Josh . Zaklapla sem mobil a usmála se ................... Druhý den ráno mě mamka u snídaně překvapila "co kdyby jsme si vyjeli na výlet jako každý rok ?" úplně sem zapoměla na naše výlety, každý rok o prázdninách jsme vyjížděli na výlety na koních většinou to bylo tak na týden , spali sme pod širákem a vařili si jídlo v kotlíku -prostě super "to by bylo super alespoň všichni přijdeme na jiné myšlenky" řkla jsem nadšeně "teta říkala že by nám zase pohlídala ranč" řekla mamka "tak to je fajn" přikývla jsem už sem se těšila jak tu novinu řekneme Joshovi a Nele - vždy jezdí s námi akorát letos asi nepojede brácha uvědomila jsem si trošku mě to mrzelo ale pak sem si řekla že třeba příde a omluví se mamce . "Pojedeme na výlet" vyhrkla jsem sotva se Nela s Joshem oběvili ve vratech " Vážně to je suprový !" vyhrkla Nela "mohla bych letos zase na Lussy ? prosím" škemrala "jasně že můžeš" řekla jsem jí "mamka chce jet na Lory já pojedu na Nanci a ty můžeš na Flojdovi" nabídla sem Joshovi "jasně rád ,a kdy vyrážíme ?" zeptal se už už sem chtěla říct že nevím když v tom mě mamka předběhla " co třeba zítra v 10 ?"

Obědnáno :)

26. srpna 2011 v 18:40 | Petra |  Novinky z ranče
takže včera sem si obědnala koníka :) ale je tajný takže vám nebudu říkat kdo to je :P můžete si tipnout :) nápovědy nedávám :D měl by přijít v úterí (Appa je prič a pošlou to až v pondělí) už se na něj moc těším možná natočím jak rozbaluju ale ještě nevím :D no každopádně dneska sem konečně dokončila 4 rozdělaná sedla a ještě budu dělat uzdy k nim potom si chci dát voraz od sedel a budu dělat jiné věci- masky proti mouchám a také oblečení pro jezdce ;) snad to vše do ALS stihnu :)jinak docela mě mrzí že já poctivě obíhám a všude mám průměrně 4 komentáře :( ale sem ráda že alespoň někdo ke mě chodí pravidelně :)

Fotky- Hracholusky 2011

25. srpna 2011 v 17:43 | Petra |  Novinky u mě
takže se moc omlouvám že mi to tak trvalo :D není jich moc a ještě větší paradox je že u přehrady sem vůbec koníky nefotila :D ale myslím že se mi některé docela povedly :) no posuďte sami :) http://rancsolemio.rajce.idnes.cz/Hracholusky_2011/

moc mě tu nečekejte :)

24. srpna 2011 v 18:58 | Petra |  Novinky u mě
takže lidi sem teď hodně zaneprázdněná vyráběním na ALS takže moc psát nebudu ale nebojte každý den jeden článek ju ? tak teď vás du oběhnout a potom zase vzhůru na vyrábění :)

čemu na tom nerozumíte ?

24. srpna 2011 v 10:30 | Petra |  Novinky u mě
napsala sem další díl příběhu a všichni mi k tomu píšete že se v tom ztrácíte já nevím proč tomu nerozumíte ? co je tam špatně ? není to tím že ste nečetli všechny díli ? ne já se na vás nezlobím jen sem to nepochopila takže vám shrnu celí příběh :)
Kate -Hlavní postava 14ti letá dívka
Josh- kluk který se líbí Kate a kamarád Johna (Bratr Kate)
John- Bratr Kate
Nela - Kamarádka Kate která je zamilovaná do Johna (bratr Kate)
Sára- úhlavní nepřítelkině Kate a Nely (chodí s Johnem)
Nanci - Klisna patřící Kate
doufám že vám to objasnilo nejasnosti :) jestli ne tak se zkuste podívat jestli ste opravdu četli všechny díli :)